telefon

Jak rozpocząć sprzedaż za granicę.

Po co firmie strona wielojęzyczna?

Arrow
Arrow
Slider

Jak rozpocząć sprzedaż za granicę.

Opublikowano: 30-11-2017

Czegokolwiek byś nie sprzedawał, prawdopodobnie największym Twoim zmartwieniem jest przyciągnięcie do swoich produktów lub usług nowych klientów. Uwaga! Mam dobrą wiadomość, Twoi kliencie są na całym świecie, a Ty możesz dziś dotrzeć do nich łatwiej niż kiedykolwiek!

Po co firmie strona wielojęzyczna?

Opublikowano: 21-09-2017

#1 Nastaw się na odbiorcę anglojęzycznego Internet konsekwentnie rozrasta się i staje się głównym punktem orientacji dla firm i osób indywidualnych, poszukujących towarów, usług i informacji.

Jak łatwo zepsuć wizerunek firmy w Internecie

Opublikowano: 13-06-2017

Ostatnio coraz częściej zdarza mi  się trafiać na strony Internetowe firm paszowych, dodatków paszowych, producentów maszyn rolniczych, czyli firm obecnych w branży zootechnicznej, weterynaryjnej i agrotechnicznej. Przeglądanie tych stron skłoniło mnie do zastanowienia się nad problemem tworzenia wizerunku firmy w Internecie. Czym właściwie jest wizerunek? Według Wikipedii wizerunek jest wyobrażeniem o firmie istniejącym w bezpośrednim […]

Co to? Jak to się robi? Kilka słów o tłumaczeniach

Opublikowano: 18-05-2017

Dziś, napiszę o tym, czym jest tłumaczenie, jak jest obecnie wykonywane i jak bardzo niezwykłym człowiekiem jest tłumacz.

Które Zwierzę ma najgorzej?

Opublikowano: 23-03-2017

Obecnie, my ludzie mamy ciągły kontakt ze zwierzętami. Czy to przez obcowanie z własnym pupilem, czy to przez obserwację innych ludzi posiadających zwierzęta, czy poprzez spożywanie mięsa, czy produktów pochodzenia zwierzęcego.

DOŁĄCZ DO NAS

face   gplus

Smart-Way,
ul. Władysława Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

Tel: 502-155-401,
e-mail: biuro@smart-way.eu

Partnerzy

logo-avimedica-min

 

na-strone

 

run

tup