telefon

Szkolenia

flexible-szkolenia-min

Szkolenia w Smart Way
są dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Jeśli zawsze chcieliście mówić po angielsku, ale dojazdy do szkoły językowej i regularne zajęcia o sztywnych porach skutecznie Was demotywowały, szkolenia Flexible podzielone na bloki są tym czego szukacie:

  • Chcecie uczyć się nie wychodząc z domu i nie tracić czasu na dojazdy blok Flexible HOME będzie tym czego szukacie
    (lekcje na żywo lub przy użyciu komunikatora internetowego).
  • Chcecie uczyć się w swoim biurze i poświęcać czas na naukę bez marnowania go na dojazd potrzebne będzie szkolenie w blok Flexible OFFICE.
  • Chcecie uczyć się w innym miejscu, bo sztywne pory zajęć i inne miejsce są dla Was motywujące blok Flexible SCHOOL jest dla Was.

Z kolei w obrębie każdego bloku znajdziecie Państwo specjalne, „skrojone” dla Was szkolenia:

TECHNICAL  

Jeśli potrzebujecie Państwo poznać słownictwo specjalistyczne, a zwłaszcza zootechniczne, agrotechniczne lub weterynaryjne, wybieracie się na targi branżowe lub pojawił się nowy, anglojęzyczny klient/ kontrahent w waszej firmie, z pewnością zainteresuje Państwa szkolenie TECHNICAL.

EASE

Jeśli  macie Państwo opory przed prezentowaniem swoich produktów lub wyników badań w języku angielskim, szkolenie EASE będzie tym czego szukacie.

TRAVEL

Jeśli wybieracie się za granicę na wakacje i chcielibyście poznać "kilka" zwrotów, dzięki którym nie zginiecie w nowym kraju,  a dodatkowo dowiedzieć się paru przydatnych rzeczy dotyczących podróżowania, to szkolenie spełni Państwa oczekiwania.

REMINDER

Jeśli  kiedyś mówiliście lepiej, a teraz czujecie, że powinniście sobie co nie co przypomnieć, to szkolenie jest specjalnie dla Was.

ME

Jeśli sami macie Państwo pomysł czego i jak chcecie się uczyć, szkolenie w trybie ME będzie Wam najbardziej odpowiadało.

Zapraszam do kontaktu. Razem określimy jakie są Państwa potrzeby i czego jeszcze moglibyście nowego nauczyć się w języku angielskim, określimy ilość potrzebnych zajęć i optymalny sposób uczenia się.

W Smart Way szkolenia językowe są szyte na Państwa miarę!

DOŁĄCZ DO NAS

face   gplus

Smart-Way,
ul. Władysława Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

Tel: 502-155-401,
e-mail: biuro@smart-way.eu

Partnerzy

logo-avimedica-min

 

na-strone

 

run

tup